diabetická neuropatie Přehled

diabetes Trends

Neuropatie znamená, že nervové onemocnění nebo poškození. Diabetická neuropatie je poškození nervů způsobené diabetem. Lidé, kteří mají diabetes mají často hladinu cukru v krvi vysoké. V průběhu doby, hladina cukru v krvi vysoká může vést k poškození nervů v celém těle.

V průběhu doby, vysoké hladiny cukru v krvi diabetiků může vést k poškození nervů v celém těle. Čím vyšší je hladina cukru v krvi, tím větší je pravděpodobnost budete mít poškození nervů. Takže kontrole hladiny cukru v krvi po celou dobu svého života je velmi důležité.

Čím jste starší, a čím déle máte cukrovku, tím větší je pravděpodobnost budete mít poškození nervů. Lidé, kteří mají diabetes, kteří pijí příliš mnoho alkoholu jsou také více pravděpodobné, že poškození nervů.

Vaše příznaky budou záviset na nervy, které jsou zraněni. Nemusí být schopen cítit bolest, a to zejména v nohou. To může vést k závažným infekcím, protože vředy nebo jiné problémy nemohou zacházeno.

Jsou-li k ovlivnění jiných částí těla, symptomy mohou zahrnovat

Problémy s trávením, jako je nadýmání, říhání, zácpa, nevolnost a zvracení, průjem, bolesti břicha a; Problémy s tělesné teploty, jako jsou těžké pocení v noci, nebo když budete jíst některé potraviny. Někteří lidé mohou mít sníženou pocení, a to zejména v jejich chodidla a nohy; Problémy s močením, jako jsou zjišťují, že je těžké určit, kdy je močový měchýř plný nebo bylo obtížné vyprázdnit močový měchýř úplně; Sexuální problémy, jako jsou problémy s erekcí u mužů a suchost pochvy u žen; Srdečních a cévních problémů, což vede ke špatným krevním oběhem nebo nízkým krevním tlakem. To může způsobit závratě, slabost, nebo mdloby, když stát nebo sedět nahoru od vodorovné polohy; Problémy snímání, kdy hladina cukru v krvi nízká.