diabetes: obývací pokoj s inzulinovou pumpou

diabetes Trends

Stále více a více lidí vtip; diabetes se pomocí inzulínových pump namísto každodenních záběrů pro správu ï; choroba. Čerpadla dát jim větší svobodu jíst, spát, a cvičení, když je; chtít. Čerpadlo může být důležitým nástrojem, jak předcházet problémům, jako je velmi lo; krevní cukr.

Jak žít s inzulinovou pumpou

Někteří lidé říkají, že se rozhodli whic; čerpadlo použít, je ve skutečnosti těžší, než se rozhodnou přejít k čerpadlu v jedle; místo. Existuje celá řada společností, inzulinové pumpy, a každé čerpadlo je slightl; jinak.

Zeptejte se členy vaší diabetes tým, který čerpá; doporučit. Pokud máte pojištění, zjistit, které značky pumpy jsou pokryty. nastavování; zeptejte se ty společnosti, aby vám poslal informaci. Inzulínová pumpa společnosti také hav; webové stránky, kde můžete získat všechny druhy informací. Váš diabetes educato; pravděpodobné, že bude mít celou řadu čerpadel, která si můžete prohlédnout.

becaus; zlepšení v inzulínových pump se dějí tak rychle, že vaše místní nemocnice ma; mají otevřených dveří několikrát do roka tak, že se tvůrci čerpadlo může ukázat svůj produkt; a řeknu vám, jak fungují.

Požádejte společnost poslat prodeje; Zástupce do svého domova. Tímto způsobem můžete vidět každého čerpadla ar; zvažuje, jak snadné je programovat čerpadlo, a naučit se stra; yourself bolus (extra inzulín).

Měli byste být schopni to zkusit ou; čerpadlo s fyziologickým roztokem. Tímto způsobem si můžete opravdu vidět, jak to funguje; Obr cítí.

th; v místě vpichu je oblast na svém těle, kde jste připojili svůj infusio; soubor.

Hákování pumpu na opasek nebo přenášení v kapse může být th; zřejmé volby, ale když nemáte opasek či kapsu, máte t; přijít s dalšími nápady.

Pokud nosíte pumpu na opasku O; někde jinde na očích, můžete získat otázky. Většina lidí bude jus; myslíš, že na sobě pager, zvláště pokud vaše potrubí je z dohledu. Ale já; myšlenka, že bude muset odpovídat na otázky o své diabetes vadí yo; existuje mnoho způsobů, jak udržet svou pumpu skryty. Jen se ujistěte, můžete získat t; Váš čerpadlo snadno, i když budete jíst, nebo je potřeba opravit hladinu cukru v krvi.

Čerpadel firmy nabízejí různé držáky, které vyhovují jejich čerpadla a umožňují yo; vykonávat svou pumpu na stehně, vaše lýtka nebo paže. Oděvní tvůrci ar; začíná dávat oblečení zejména pro uživatele inzulínová pumpa s speciálnéh; skryté kapsy.

Zde jsou některé další nápady

Některá čerpadla připojit přímo k tělu a nepotřebují potrubí. Vzdáleného zařízení řídí čerpadlo. A některé pumpy jsou jednorázové a nepoužívejte hadice nebo dálkové ovládání. Čerpadlo bez hadičky je někdy nazýván “náplast čerpadla.”

Plánování do budoucna může pomoci, aby vaše cesty jednodušší. Zde jsou som; tipy

Association Diabetes (2014). Standardy zdravotní péče při diabetes-2014. Diabetes Care, 37 (Suppl 1): S14-S80. DOI: 10,2337 / DC14-S014. Přístupné 07.1.2014.

Diabetes Association (přístupné března 2014); Inzulínových pump. K dispozici onlin; http: //www.diabetes/living-with-diabetes/treatment-and-care/medication/insulin/insulin-pumps.html.

Beaser RS ​​(2010). Použití inzulin pro léčbu diabetu: Obecné zásady. V RS Beaser, ed, Joslin Diabetes je Deskbook: a. Příručka pro poskytovatele primární péče, 2. vydání, pp 263-296… Boston, MA: Joslin Diabetes Center.

E. Gregory Thompson, MD – Vnitřní Medicin; David C. W. Lau, MD, PhD, FRCPC – Endocrinology

20.června 2014