diabetes alternativní medicíny: vanad, chrom, potraviny a další

diabetes Trends

Mít diabetes neznamená, že budete muset vzdát každý kousek chleba nebo talíře těstovin. Stále můžete vychutnat jídlo připravené z obilí, jak dlouho budete dělat jim celozrnných výrobků; Celá zrna jsou plné vlákniny, což může pomoci snížit hladinu cholesterolu a snížit riziko srdečních onemocnění. Fiber zpomaluje trávení a vstřebávání sacharidů a nesmí zvýšit hladinu cukru v krvi tak rychle, jak rafinovaných zrna. A protože celá zrna pomůže cítit plnější déle, mohou vám pomoci spravovat své hmotnosti.

Doplňkové a alternativní medicíny zahrnuje zdravotní ošetření, které nejsou součástí standardní západní lékařské praxe. Kategorie zahrnuje celou řadu oborů, které zahrnují vše od dietou a cvičením pro změny duševního klimatizace a životního stylu.

Ale jsou tvrzení o různých produktech a terapiích přesné? Zde jsou některé důležité věci byste měli vědět o diabetu a alternativních způsobů léčby, které zahrnují diety a doplňky stravy.

doplňky stravy

Potraviny rostlinného původu

Bylo zjištěno, že tyto potraviny rostlin na pomoc lidem s diabetem 2. typu.

Většina rostlinné potraviny jsou bohaté na vlákninu, což je prospěšné pro pomoc kontrolní hladinu cukru v krvi.

Existuje jen velmi málo nebo žádné klinické studie se slibnými výsledky pro mnoho dalších bylin jsou navrhované pro diabetes, jako je česnek, zázvor, ženšen, hloh, nebo kopřivy. Pokud máte cukrovku a zvažují užíváte některý z těchto rostlinných látek, poraďte se se svým lékařem.

Vzhledem k tomu, hmotnost a diabetes jsou spojeny, mnoho lidí s diabetem se obrátit na alternativní terapie, které tvrdí, že pomáhají při hubnutí, včetně

Kromě toho, transdermální (kožní náplast) systémy, jakož i ústní spreje byly vyvinuty s cílem údajně snižuje chuť k jídlu a usnadňuje hubnutí. Jedna náplast Systém používá homeopatické množství 29 různých sloučenin, které snižují chuť k jídlu, ale ne publikovaná literatura o jeho účinnosti je k dispozici.