dermatologové a péče o pleť

Lékař, který se specializuje na péči o pleť, který se nazývá dermatolog může být velká pomoc s psoriázou. Bude až do dnešního dne všechny spouští byste se měli vyhnout, symptomy a léčby.

Zatímco základní příčina psoriázy pramení z imunitní systém vašeho těla, některé spouštěče mohou příznaky horší nebo způsobit vzplanutí. Tyto psoriáza spouští includ; Chladné a suché počasí. Takové počasí může vysušovat pokožku, což činí pravděpodobnost vzniku vzplanutí-up horší. Na rozdíl od teplé, slunečné počasí vypadá, že pomáhají potlačovat příznaky psoriázy u většiny lidí; Stres. S lupénkou může samo o sobě způsobit stres, a pacienti často uvádějí, že propuknutí symptomů …

Zeptejte se na tyto otázky, které vám pomohou vybrat ten správný lékař pro vás

ZDROJE

Bruce E. Stroberová, MD, PhD, náměstek ředitele dermatopharmacology, oddělení dermatologie, New York University School of medicíny; co-ředitel, Lupénka a psoriatická artritida Center.

Jeffrey M. Weinberg, MD, ředitel Clinical Research Center, St. Luke’s-Roosevelt Hospital Center, New York Cit; asistent klinické profesor dermatologie, Columbia University College of lékařů a chirurgů.

Národní institut artritidy a pohybového systému a kožních nemocí.

Academy of Dermatology.

Národní Psoriáza Foundation.

Abel, E. Medicine ACP, duben 2005.