deprese: uznání fyzické příznaky

deprese Trends

Většina z nás ví o emocionálních příznaků deprese. Ale mnoho lidí s depresí žít s chronickou bolestí nebo jiných fyzických symptomů, taky.

Mohl předení kotě nebo psí ocas vrtí pomoc s depresí? To by mohlo; Domácí zvířata nabízejí bezpodmínečné lásky, které mohou být velmi užitečné pro lidi s depresí, “říká Ian Cook, MD, psychiatr a ředitel deprese výzkum a kliniky programu na UCLA; Studie ukazují, že zvířata mohou snížit napětí a zlepšit náladu Spolu s léčbou. , domácí zvířata mohou pomoci někteří lidé s mírnou až střední deprese cítit lépe. Pokud jste v depresi, zde je přehled o tom, jak domácí zvířata by mohl pomoci ….

Informujte svého lékaře o všech fyzických symptomů: Nepředpokládejte, že půjdu pryč na vlastní pěst.

Někdy léčbě deprese – s terapií nebo léků nebo obojího – bude jasné až své fyzické příznaky. Léky na depresi “vyladit” chemickém vaší sítě využívají nervových buněk komunikovat, což je pracovat efektivněji. Některá antidepresiva, jako Cymbalta, Effexor a starší tricyklická antidepresiva, jako je elavil nebo Norpramin, může pomoci s chronickou bolestí, taky.

Ale můžete také potřebovat něco jiného. Například lékař může navrhnout anti-úzkosti nebo spánkové medicíny pomoci při nespavosti, takže můžete odpočívat a spát lépe.

Vzhledem k tomu, bolest a deprese někdy může jít ruku v ruce, zmírnění bolesti může zvednout deprese stejně. Mohli byste zkusit kognitivně behaviorální terapie. To vám může naučit způsoby, jak řešit lépe s bolestí.

ZDROJE

Diagnostický a statistický manuál mentálních poruch, čtvrté vydání, revize textu.

Psychiatrická asociace: “Practice Guideline pro léčbu pacientů s velkou depresí.”

Fochtmann, L. a Gelenberg, A. Guideline Watch: Praxe Pokyn k léčbě pacientů s těžkou depresivní poruchou, 2. vydání.

Focus, zima 2005.

 Medical News: “Studie odkazy deprese a bolesti.”

Medscape: Manning, Connection J. Brain-Tělo a vztah mezi deprese a bolesti.

Deprese a bipolární Support Alliance: “Nález Klid:. Léčba strategie pro deprese a bipolární porucha”

National Mental Health Association: “Deprese: Co byste měli vědět.”

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání