deprese u starších osob – přehled témat

deprese Trends

Deprese je nemoc, která způsobuje, abyste se cítili smutný a beznadějný většinu času. To je odlišné od běžných pocity smutku, smutek, nebo s nízkou energií.

Podle zákona o cenově dostupnou péči, mnohé zdravotní pojistné plány zahrnují preventivní služby duševního zdraví, včetně screeningových testů na deprese a zneužívání alkoholu, a to bez nákladů na vás. Další informace.

Zdravotní pojištění Center

Stejně jako ostatní, kteří dojít ke změně života, starší lidé se mohou cítit smutný a může trápit a získat zpět, nebo se mohou vyvinout deprese.

Někteří starší lidé jsou více pravděpodobné, že bude v depresi, než ostatní. Ti, kteří jsou s větší pravděpodobností obsahují

U starších osob, neléčená deprese může trvat roky. To může vést k horší nebo provést jiné problémy ve fyzické i duševní zdraví a ve vztazích s ostatními. To také dělá sebevražda pravděpodobnější. Starší mnoho lidí na celém světě mají nejvyšší míru sebevražd všechny věkové skupiny a deprese je často spojena s sebevraždu. Starší muži mají nejvyšší míru sebevražd nějaké skupiny.

Léčba může pomoci deprese a pomůže vám vychutnat si život. To také dělá sebevražda méně pravděpodobné a může pomoci starší lidé vypořádat lépe s dlouhodobými zdravotními problémy.

Běžné příznaky deprese, jako je smutek a ztráta zájmu, se vyskytují u starších osob, stejně jako to dělají u mladších dospělých. Ale starší dospělí mohou také

Deprese je často chyběl u starších dospělých.

Starší ženy; Ti, kteří nejsou oddáni, nebo kteří ztratili své partnery; Ti, kteří nemají s přáteli nebo rodinou, kteří je mohou podpořit; Ti, kteří měli zdravotní problémy, jako je například srdeční infarkt, mrtvice, nebo zlomené kyčle nebo kteří mají chronické bolesti; Ti, kteří pijí příliš mnoho alkoholu.

Cítit zmatený nebo zapomnětlivý; Přestat vidět kamarády a dělat věci; Mají pevný časový spí; Necítí jako jíst.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání

Lidé si mohou myslet, že smutek nebo deprese je součástí stárnutí, takže nemají brát vážně; Příznaky deprese u starších osob jsou někdy podobné příznaky jiných nemocí, takže deprese nemusí být rozpoznáno. Například, člen rodiny nebo lékař mohl splést zapomínání věci jako symptom demence spíše než deprese. Ale lidé mohou mít obojí; Mnoho starších dospělých trvat mnoho léků, a některé léky mohou způsobit depresi; Starší lidé nemusí hledat pomoc pro depresi, protože se někdy považují za znak vada nebo slabost. Mohou obviňují za problém, nebo být příliš v rozpacích, aby vyhledal pomoc. Nesmějí připustit, aby smutno; Náklady na návštěvy u lékaře a léčbu může zabránit starší dospělé z hledají pomoc pro deprese.