deprese u dětí a dospívajících, kdy volat lékaře

deprese Trends

Zavolejte svého lékaře, národní sebevraždu linku na 1-800-273-Talk (1-800-273-8255), nebo jiné záchranné služby hned, pokud

Brzy-li hledat péči

Léčba deprese může zahrnovat odborné poradenství, léky, poučení o depresi pro vaše dítě a vaši rodinu, nebo jejich kombinace. Je důležité, aby vaše dítě navázat dlouhodobý a pohodlné vztahy s poskytovateli péče pro léčbu deprese.

Vaše dítě může být diagnostikovány a léčeny více než jedním zdravotníka, včetně

Profesionální poradenství (nebo psychoterapie), deprese může být předkládané dopravcem při

Ostatní zdravotničtí pracovníci, kteří mohou být také vyškoleni v poradenství zahrnují

Při přípravě na vaše jmenování, Tvorba většinu svého jmenování.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání

Vaše dítě je vážně uvažovat o spáchání sebevraždy nebo nedávno pokusila o sebevraždu. Závažné příznaky patří tyto myšlenky; Se rozhodl, jak se zabít sám sebe, jako se zbraní nebo prášky; Stanovila nějaký čas, místo a způsob, jak to udělat; Si myslí, že neexistuje žádný jiný způsob, jak vyřešit problém nebo ukončit bolest.

Vaše dítě slyší hlasy; Vaše dítě bylo myslet na smrt nebo sebevraždu hodně, ale nemá plán, jak spáchat sebevraždu; Vaše dítě se obává hodně, že pocity deprese nebo sebevražedné myšlenky nejsou jít pryč.

Vaše dítě má příznaky deprese, taková; Pocit smutek nebo beznaděj, nebo být podrážděný; Nebaví nic; Často si stěžují na bolestmi břicha nebo hlavy; Máte problémy se spánkem; Cítit se vinný; Pocit úzkosti či strach.

Dětský lékař; Psychiatr; Psycholog; Rodinné lékařství lékař; Asistent fyzika; Ošetřovatel.

Psychiatr; Psycholog.

Sociální pracovník; Licencovaný duševní zdraví poradce; Psychiatrická sestra.