deprese: správa poporodní deprese

Pokud máte “baby blues” Po porodu, nejsi; sama. Asi polovina žen má pár dní poté, co mírnou depresí mají; dítě. To může být zneklidňující, ale to je normální mít nějaké nespavost, podrážděnost, slzy, podlehlo pocity a nálady. Baby blues obvykle vrcholu kolem čtvrtý den poté, co se dítě narodí. Mají tendenci se zlepšovat i; méně než 2 týdny, když jste hormonální změny usadili. Ale můžete hav; záchvaty baby blues po celý první rok vašeho dítěte.

Aby se zabránilo vážné problémy pro vás a vaše dítě, spolupracovat se svým lékařem nyní k léčbě příznaků.

Pokud yo; mají myšlenky nepříznivých dopadů na sebe, vaše dítě, nebo někdo els; neprodleně vyhledat svého lékaře nebo volejte 911 pro nouzové medica; péče.

Jak se poporodní deprese léčí?

Deprese i; zdravotní stav, který vyžaduje léčbu. Není to známka slabosti. B; upřímní sami se sebou a ti, kteří se starají o vás. Řekněte jim o vás; boj. Ty, lékař a vaši přátelé a rodina může spolupracovat na odpad; Vaše poporodní deprese příznaky.

Promluvte si se svým lékařem Abou; Vaše příznaky. Spolupracovat, aby rozhodnout, jaký typ silni; je pro vás to pravé. (Můžete také jste,. Kontrolována funkce štítné žlázy Tento test je, aby se ujistil, že thyroi,. Problém není příčinou příznaků)

Kojení dětí, jejichž matky vzít antidepressan; nemají často vedlejší účinky. Ale mohou. Pokud užíváte antidepressan; při kojení, poraďte se se svým lékařem a dětským lékařem o WHA; Typ vedlejších účinků, hledat.

Cunningham FG, et al. (2010). část Psychiatrické poruchy neurologických a psychiatrických poruch. Williams porodnictví, 23. vyd., Str. 1175-1184. New York: McGraw-Hill.

O’Hara MW, Segre LS (2008). Psychologické poruchy v těhotenství a šestinedělí. V RS Gibbs et al., Eds., Danforth v porodnictví a gynekologie, 10. vyd., Str. 504-514. Philadelphia: Lippincott Williams a Wilkins.

Patrice Burgess, MD – Rodinný Medicin; Lisa S. Weinstock, MD – Psychiatrie

14.listopadu 2014