deprese příznaky

deprese Trends

Příznaky deprese může být těžké si všimnout na prvním místě. Mohou se lišit od člověka k člověku. Můžete je může zmást jen s pocitem “off” nebo “dolů”. Také může zmást příznaky s jiným zdravotním problémem.

Podle zákona o cenově dostupnou péči, mnohé zdravotní pojistné plány zahrnují preventivní služby duševního zdraví, včetně screeningových testů na deprese a zneužívání alkoholu, a to bez nákladů na vás. Další informace.

Zdravotní pojištění Center

Pokud jste se cítil tímto způsobem po dobu nejméně dvou týdnů, je možné, že dochází k depresi.

Vážným příznakem deprese přemýšlí o smrti a sebevraždě. Pokud vy nebo někdo vám záleží mluví o sebevraždě nebo pocit beznadějné, získat pomoc ihned.

Můžete také

Je možné mít periody obou energie a euforie (mánie) a deprese. To může být bipolární porucha. Pokud k tomu dojde, oznamte to svému lékaři. Ošetření deprese a bipolární poruchy jsou různé.

Příznaky mohou být mírné, střední nebo těžkou

Deprese může ovlivnit vaše fyzické zdraví. Můžete mít bolesti hlavy či jiné bolesti nebo máte zažívací problémy, jako je zácpa nebo průjem. Můžete mít potíže mít sex, nebo může ztratit zájem v něm. Pokud zpozorujete některé z těchto změn, poraďte se s lékařem. On nebo ona může být schopen pomoci.

Jedna žena příběh

Smutno, prázdný nebo uplakaný téměř každý den; Ztrácí zájem, nebo ne dostat radost z většiny denních aktivit, které jste použili těšit, a cítí tímto způsobem téměř každý den.

Ztratit nebo přibírání na váze. Můžete také cítit jako jíst více nebo méně, než je obvyklé téměř každý den; Spí příliš mnoho nebo příliš téměř každý den; Pocit neklidu a nebude moci sedět, nebo si mohou sedět tiše a mají pocit, že pohybující se velké úsilí. Jiní mohou snadno vidět toto chování; Pocit únavy nebo máte-li žádnou energii téměř každý den; Cítit nehodný nebo vinným téměř každý den. Můžete mít nízké sebevědomí a strach, že lidé nemají rádi vás; Obtížné soustředit se, pamatovat si věci, nebo rozhodovat téměř každý den. Můžete se cítit úzkost nebo strach o věci.

“Probudil jsem se každý den sebevraždy v mé mysli, a šel jsem spát se sebevraždou v mé mysli.” -Martha

Přečtěte si více o Marty a jejích příznaků.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání

V mírnou depresí, máte několik příznaků; V mírné deprese, budete mít více symptomy, a oni se začínají měnit svůj život; V těžké deprese, příznaky změnit svůj život a vliv na vaše zaměstnání nebo kariéru a vaše vztahy.