deprese, prevence

deprese Trends

Málo je známo o tom, jak zabránit depresi, ale dostat cvičení a vyhnout se alkoholu a drog může pomoci. Cvičení může také pomoci zabránit depresi z návratu (relapsu) a může zlepšit příznaky mírné deprese.

Tím Jeannette MoningerIt to víc než jen blues: Klinická deprese u dětí je na vzestupu. Zde je návod, jak zjistit, zda vaše dítě trpí, a jak získat pomoc; Zpočátku Andrea Carpenter * vinu preadolescent hormony náladovost její 10-letý dcery. “Allie byla velmi podrážděná doma, a ona dostat ústřižkový s otcem a mnou bez zjevného důvodu,” říká Marietta, GA, mami. Život doma tesaři rostly tak napjatá, že rodina začala vidět poradce, kteří po …

Můžete být schopni zabránit recidivě, nebo aby se vaše příznaky se zhoršuje, pokud vás

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání

Vezměte svůj lék, jak je předepsáno. Deprese často vrací, pokud přestanete užívat lék nebo neber to jako lékař doporučí; Pokračujte v užívání svého léku poté, co vaše příznaky zlepšení. Užívání svého léku po dobu nejméně 6 měsíců poté, co se budete cítit lépe může pomoci udržet si od získání opět v depresi. Pokud to není poprvé, co byli v depresi, Váš lékař může chtít, abyste brát léky ještě déle. Můžete těžit z dlouhodobé léčby antidepresivy; Pokračujte kognitivně-behaviorální terapie poté, co vaše příznaky zlepšení. Výzkumy ukazují, že lidé, kteří byli léčeni s tímto typem léčby měly menší pravděpodobnost relapsu než ti, kteří byli léčeni pouze s antidepresivy. ; Jíst vyváženou stravu; Získejte pravidelné cvičení; Získejte okamžitou léčbu, pokud si všimnete, že příznaky deprese se vracejí nebo zhoršuje; Mít zdravé spánek; Svodům drog a alkoholu.