deprese: Přehled & fakta

deprese Trends

Trápí Vás s depresí? Možná jste v poslední době byl diagnostikován nebo jsou pečovatel na někoho s depresí. Více informací o této společné poruchy nálady, včetně deprese příčin, rizikových faktorů a prevence. Pomůžeme vám převzít kontrolu nad vaší deprese a žít aktivní a zdravý život.

Chcete se dozvědět vše o depresi? Najít odpovědi, jak budete číst o tomto společném poruchy nálady – deprese – která postihuje dospělé, dospívající a děti podobný.

Deprese postihuje děti v různých způsobech, a někdy je to špatně diagnostikují. Přečtěte si více o dětství deprese a co můžete udělat, aby pomohla své dítě.

Objevovat příznaky dospívající deprese. Teen deprese může být maskována dospívajících hormony, takže naučit, kdy volat lékaře pro lékařské vyhodnocení.

Informace o dalších psychickými problémy, které mohou koexistovat s depresí, včetně úzkostné poruchy, obsedantně kompulzivní poruchy a panické poruchy. Objevte Známky, příznaky a příčiny.

Přečtěte si více o tom, co způsobuje deprese, včetně genetického odkazu, takže můžete hledat léčbu deprese, než tě okrádá o kvalitu vašeho života.

Nezapomeňte si přečíst o léky, které mohou způsobit příznaky deprese. Pak promluvit se svým lékařem o své obavy, pokud užíváte některý z těchto léků.

Další informace o deprese štítné žlázy souvisejících ao dalších podmínkách hormonálních látek, jako je menstruace, těhotenství a menopauze, které jsou často spojené s depresí.

Mnoho lidí s chronickým onemocněním zkušenosti deprese. Přečtěte si více o příznaky deprese s chronickým onemocněním, které jsou dostupné možnosti léčby a tipy pro zvládání chronických onemocnění a deprese.

Zjistit více o chronické bolesti a deprese, a dozvědět se, jak váš lékař může léčit své příznaky bolesti a deprese.

Smutek je normální pocit po každém druhu závažné ztráty. Zjistěte více o žalu – příznaky a příčiny – a co dělat, když smutek je prodloužena.

Existuje silná vazba mezi vážném užívání alkoholu a deprese. Otázkou je, dělá pravidelný pitný vést k depresi, nebo jsou v depresi lidé s větší pravděpodobností pijí příliš mnoho? Oba jsou možné.

Zjistěte, co zvýší vaše šance mít deprese. Objevovat způsoby, aby vás a vaši rodinu chrání před trpí symptomy deprese.

Hledají způsoby, jak zabránit depresi? Discover životní návyky, které mohou mít svou náladu podpořila spolu s léky, které účinně léčí symptomy deprese.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání