denní tipy pro péči o pleť: požádat dermatologa na

Wash, platí denní hydratační krém s SPF, v případě potřeby přidat další SPF a použít make-up, jak je požadováno.

Wash, použijte toner Pokud se vám líbí pomocí tonery. Doporučil bych hledal ten, který je bez alkoholu. Poté naneste noční krém, nejlépe s obsahem retinolu.

Použít bohatší a krémovější hydratační krém. Ujistěte se, že se podívat na jeden, který také jako SPF alespoň 30 Vzhledem k tomu UV záření jsou silnější ve vyšších nadmořských výškách. Podívejte se také na ochranu proti slunečnímu záření, který je širokospektrální a má UVA ochrana / UVB.

Podívejte se na výrobky, které obsahují retinol a kyselina salicylová. Tonery, které jsou bez alkoholu, a které obsahují kyselinu salicylovou jsou také skvělé mít kolem sebe a znovu během dne podle potřeby.

Muži potřebují režimy pro péči o pleť, taky. Měly by čistit ráno a večer, nejlépe s pěnovým Face Wash. Muži by měli také používat opalovací krém každý den po celý rok, a oloupat jednou týdně.

Podívejte se na produkty, které jsou PARFÉMY- a dye-free a určený pro dětskou pokožku. Slova “přirozené” a “bio” může znamenat, že oni jsou více jemné nebo bezpečnější, ale nejsou tam žádné standardy pro tyto v péči o pleť a tyto výrobky skončit dražší, aniž by nutně lepší.

T-zóna obličeje je typicky mastná než zbytek obličeje. Naštěstí je to snadné, aby se zabránilo hydratační těmto oblastem při zvlhčují zbytek obličeje. Můžete také použít toner nebo výrobky s kyselinou salicylovou na T-zónu bez použití ji k líci nebo suchých oblastech obličeje. Tělo má tendenci být velmi suchá, zejména dolní končetiny, takže je důležité používat spíše než krém mléko v této oblasti.

Pokud máte nový nebo měnící mateřské znaménko / mol, je-li léze (může vypadat jako chyba kousnutí nebo nuly) nebyl zhojily během tří týdnů, v případě, že vyrážka je bolestivé nebo šíření, a to zejména pokud se spustí po nástupu nové léky.

Mýdla mohou být velmi sušení a dráždivé účinky na kůži obličeje. To je nejlepší používat obličejové čistící prostředky, a to i ve sprše.

Dermatologové se specializují na vše [týkající se] kůže, vlasů a nehtů. Váš dermatolog bude začínat screeningu rakoviny kůže plná zkouška / kůže. Mohou být schopen vám ujistit o místa, která vás týkají nebo poukazují jiné léze, které je nutné sledovat nebo jste odstranili pro biopsii. Můžeme zkontrolovat péče o pleť, které vám pomohou mít, udržovat a posílit vaši pokožku nyní i do budoucna. Dermatologové také specializují na neinvazivní nebo minimálně invazivní kosmetických procedur, které mohou pomoci omladit pokožku a pomohou vypadat co nejlepší.

Existuje mnoho vynikajících produktů, které jsou k dispozici v lékárně. Jedním z nejdůležitějších věcí, kterou udělat, aby pomohla svůj věk kůži úspěchem je použít adekvátní ochranu proti slunci. Také pokud kouříte, přestat kouřit. Co se týče produktů, jsou k dispozici v lékárně vynikající volbou. Podívejte se na přísady, jako jsou retinol, niacinamidu, peptidy, vitamín C, a hyaluronové kyseliny.

Každý by měl mít roční zkoušku kůži dermatolog, nebo častěji, pokud jste vidět žádné nové nebo měnící zranění / mol / mateřská znaménka.

Ano. Mateřská znaménka by měly být hodnoceny váš dermatolog.

Nezvedejte na léze. Pokud se jedná o jizva na těle, držet to pod / vlhký.

Podívejte se na potraviny, které mají vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, jako mandle a lososa. Olivový olej je také vynikající pro kůži. Existují studie, které ukazují, že středomořská strava a strava s vysokým obsahem citrusových plodů pomáhají udržovat pleť mladší a také pomáhají proti rakovině kůže. Chtěl bych také doporučujeme vyhnout se potraviny, které jsou vysoce zpracované a vysokým obsahem rafinovaného cukru – to jsou prozánětlivě pro pokožku a urychlují proces stárnutí. Vyvarovat se nadbytku alkoholu, který je dehydratační na kůži.

Sun-smart chování pomáhá – vyhnout slunci, kdy je to možné, nosit sluneční ochranný oděv, použít široké spektrum SPF 30 nebo vyšší a znovu aplikovat ho každé dvě hodiny nebo častěji, pokud jste aktivní, nosit sluneční brýle. Viz očního lékaře každý rok od roku melanom může dojít také v očích. Pravidelně provádět vlastní kůži zkoušky, a vidět svého dermatologa, jak je doporučeno, zpravidla několikrát ročně.

V případě, že hořet pokrývá více než 10% svého tělesného povrchu nebo puchýře, měli byste vidět dermatologa nebo jít na pohotovost okamžitě.

Pokud máte pochybnosti, navštivte svého dermatologa.

1. lupénka, ekzém 2., 3. rakoviny kůže – riziko vzniku rakoviny kůže, zejména maligní melanom, se zvyšuje ve všech příbuzným.

Nezvedejte na pupínků. To dělá jen je ještě horší, zvyšuje riziko jizvení, a činí více pupínek mohou opakovat v tomto místě. Se nevztahují lihem na kůži – to nemá žádný vliv na bakterie / olejů, které způsobují akné a pouze vysušuje pokožku, aniž by akné lépe. Nemyslete si, že jen proto, že to není horký nebo slunečné nepotřebujete ochranu proti slunečnímu záření. Je třeba použít širokospektrální ochranu před slunečním zářením každý den po celý rok, i když nejste na pláži a to iv případě, že je zakalená.

Naneste široké spektrum SPF 15 nebo vyšší; Děkujeme, že jste se k nám připojil k Zeptejte se dermatologa. Ujistěte se, aby se vrátil na 11. listopadu v 11 hodin ET, kdy budeme se zaměřením na anti-aging produkty. Zaregistrujte se, pokud si přejete emailovou upomínku den před naší příští akci.

ZDROJ

21.října 2009, Daily Péče o pleť a tipy: Zeptejte se dermatologa, Doris Day, MD.

Názory vyjádřené v této části jsou z odborné i samotné specialisty. Neodrážejí názory a nebyly přezkoumány lékaře nebo jakéhokoli člena redakce pro přesnost, zůstatku nebo objektivity. není náhradou za odbornou lékařskou pomoc, stanovení diagnózy nebo léčbě. Nikdy zpozdit nebo ignorovat hledají odbornou lékařskou pomoc od svého lékaře nebo jiného poskytovatele zdravotní kvalifikovaný kvůli něčemu, co jste četl dál.

 nepodporuje žádnou konkrétní produkt, službu nebo léčbu. Pokud si myslíte, že máte okamžitou lékařskou pomoc, kontaktujte svého lékaře nebo vytočit 911 okamžitě.