demence domácí léčba: bezpečnost, řízení, problémy se spánkem, a další

Domácí léčbu demence zahrnuje týmovou práci mezi zdravotníky a ošetřovatelů vytvořit bezpečné a příjemné prostředí a aby úkoly každodenního života tak jednoduché, jak je to možné. Lidé, kteří mají lehkou demencí může být zapojen do plánování budoucnosti a organizování domov a každodenní úkoly.

Práce s týmem zdravotníků do

Tým může také pomoci naučit se zvládat problémy s chováním. Například se můžete dozvědět způsoby, jak

Pečovatelé by si měl uvědomit usilovat o podporu z jiných rodinou a přáteli. Pro více informací, pečovatel tipy.

I s nejlepší péči, bude osoba s progresivní demence klesat, možná až do bodu, kde je pečovatel již není fyzicky, emočně, nebo finančně schopen poskytnout péči.

Rozhodování o umístění domů s pečovatelskou službou je často velmi obtížné. Každá rodina potřebuje, aby zvážila své vlastní finanční situaci, emoční schopnosti, a další problémy.

Ujistěte se, že váš domov je bezpečný; Udržujte osobu jíst dobře; Správa močového měchýře a kontrolní střevní problémy; Správa řidičské oprávnění.

Aby co nejvíce zbývajících schopností. Posílit a podpořit úsilí osoby do zůstat nezávislý, i když úkoly trvat delší dobu, nebo nejsou provedena dokonale; Pomoci osobě nedošlo k záměně; Pochopit změny chování; Správa neklid; Správa putování; Jasně komunikovat.