de-zdůraznit vztahy v rychle se měnícím světě

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

Čím více zařízení vymýšlíme za účelem zlepšení komunikace, tím obtížněji se často stává, aby efektivně komunikovat se svými blízkými.

Stres nemusí být zřejmé na vás, ale váš partner může být schopen vidět to právě tak, jak si vstoupit do místnosti, nebo způsob, jakým vaše oči zdají oštěp asi spíše než pohledem kolem sebe. Je tu náznak něčeho ve vzduchu a vy vydávat signály, že není všechno v pořádku s tebou.

Tak, jak se vám daří udržet vztah v rovnováze, když stres z dnešního 24/7 světa se cítíte trochu skalnatý?

Výzkumníci přišli s několika zajímavých přístupů, které můžete použít na stres ve vašem vztahu. Velká část této práce bylo provedeno několik desítek let ag; jsme poprvé slyšeli o tom, jak “řeč těla”, ve kterém znamená, je odvozeno z neverbální tělesných narážek.

V psychologii, je tu něco, co nazývá “alexithymia” a pochází z řeckého alexithymos – “. Beze slov pro emocí”, což znamená Pokud nemůžete říct někomu o svého stresu, vaše tělo bude to pro vás, jinými slovy. Tyto příznaky stresu je až jako vlajky signalizující varování před bouří: oči šilhání a oštěp, ramena se zvedla pevně a tuhé a paže a ruce nedokáží uvolnit. Celá “vzhled” je jedním z nevyslovené napětí a problémů. Aniž by to věděli, posíláte zprávu svého partnera, který mu mohl dát na okraji, a potenciálně zvyšuje napětí ve vašem vztahu.

Tak jak můžete zmírnit toto napětí, když nejste ani vědoma zprávy, kterou odesíláte?

Odpověď spočívá v zostření vaši schopnost “naslouchat s očima” vyzvednout podněty se posílají na základě reakcí váš partner posílá zpět svou cestu. Je to proces budování vztahů přes porozuměli, co to podvodník oka nebo dolů pohled může znamenat. Není to jen to, co si myslíte, že by to mohlo znamenat, ale co zkušenost se svým partnerem vám bylo řečeno to znamená, že pro ni nebo něj.

Dalším krokem je pracovat na neverbálních dovedností, které budou odesílat váš partner zprávu, kterou chcete dodat: Jsi pro mě důležité. Každý z nás má svůj vlastní sklon o tom, jak jsme se poslat ty neverbální zprávy, takže je to trochu jako rozluštění kódu a rozvíjet to, co bychom mohli nazvat svůj EQ nebo emocionální kvocient. Ale místo toho, “Q” jako kvocient, je to “tágo” jak v samozřejmě narážka.

Moderní den zdravou výživu?