cyklické antidepresiva: obyčejné léky, jak fungují, a další

deprese Trends

Co si pamatuju nejvíc depresivní byl neustále vyčerpán. Nikdy jsem nemohl usnout v noci, a když jsem to udělal, jsem měl noční můry. Pak jsem se probudil ráno a mají táhnout sám do práce. A za celou tu dobu čtyři nebo pět let, myslím, nikdy jsem kdysi těšil nic. Ve skutečnosti jsem plánoval svůj vlastní sebevraždu, když mi můj lékař odkazoval se na psychiatra, který se mnou na imipramin. Poprvé po mnoha letech konečně jsem se začal trochu radosti ze života.

-Sam, 43

Před SSRI, tricyklickými byli první linii obrany proti zasahování do deprese, a byl od té doby vydání Imipramine v roce 1958 pod značkou Tofranil. Dnes tricyklicklika jsou méně populární volbou než nové generace antidepresiv, ale jsou stále důležitou zbraní v arzenálu antidepresivní pro podmnožinu lidí, kteří nereagují na nic jiného.

Předtím, než byly vyvinuty tricyclics, psychiatři léčí vážně depresivní klienty měly jen dvě reálné možnosti: amfetaminy nebo elektrošoky terapii. Imipramin byl objeven švýcarskými vědci hledali úspěšné schizofrenií silni; se ukázalo, že imipramin nedělal moc pro schizofrenii vůbec. Co se to se velmi dobře se zvednout náladu pacientů s depresí.

Nižší dávky se používají u starších pacientů)

S objevem imipraminu, lékaři konečně měl lék, který ulevilo základní deprese člověka. A když vědci uvědomili, jak účinný imipramin byl-asi 70 procent pacientů s depresí reagoval na tuto drogu-oni se hrnuli do laboratoře při hledání podobných léků na bázi Imipramine tři-kroužkem ( “tricyklický”) antihistaminové chemické struktury. Zanedlouho laboratoře po celé zemi začala chrlit tricyklických klony, každý trochu odlišný od, ale nikdo nic lepšího než, imipramin sám. Pozdější vyvinutý lék v této třídě, maprotilin (Ludiomil), měl čtyři kruhy a byl proto nazýván “tetracyklickými.” Celkově vzato, tricyklická a tetracyclics jsou známé jako “heterocyklů” nebo “cyklických.

Ale zatímco všechny tyto cykloalkany byly účinné, ani jeden za předpokladu dokonalé řešení pro deprese, pro které byly vědci vyhledávání.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání