Cvičení v posteli: 4 wake up cvičení se pohybuje

Vanessa Voltolina

OK, tak možná, že 7 dopoledne třída spin prostě není pravda dnes. Možná budete chtít trávit více času spánkem – nebo možná váš partner chce dělat něco jiného pod přikrývkou. Ať tak či onak, to nebude potit. Vaše postel není jen pro odložení. Jo, to je pravda: Existují nějaké jemné (ještě těžké!) Cvičení, které můžete udělat každé ráno začít svůj den volna pravdu.

Vezměme si na postel cvičení součástí vaší pravidelné “stupňovat mít úžasný den” rituál, navrhuje NYC-založené celostní fitness trenér Jonathan Angelilli, aka cvičení alchymisty. “Nedělají to asi mačkání v tréninku, ale o probuzení v pořádku,” říká.

Tyto čtyři cvičení se dostanete nahoru a pohybuje ve hod

Dělat toto cvičení bude doslova pomohou dostat do kontaktu se svým tělem každé ráno, říká Angelilli. Chcete-li to udělat, dýchat skrze nosní dírky při zametání ruce dolů celé vaše tělo od hlavy až k patě. “Je to jemný ranní rituál, který udává tón pro celý den a pomáhá vstát z postele s více pozitivním myšlení,” říká.

Mohlo izometrické pohyby v posteli posílí a protáhnout své tělo, říká Angelilli. Chcete-li provést tento krok, umístěte své nohy na posteli s koleny se ohýbal, nohy hip-šířka od sebe. Zvedněte kostrč a tlačit nahoru, dokud vaše horní části těla dělá přímku od ramene k hip ke kolenům. Pauza po dobu 30 sekund, aby vaše kostrč zvedl a vaše hýždě zabývá, pak nižší. Udělat tři opakování, jemně dýchání s vaší abs v celém textu.

Poté, co sestoupil ze svého half-bridge, udělat nějaké nohou výtahy, které budou Smlouva vaše abs, práci si kyčelní svaly a pomoci zlepšit krevní oběh. Ležet rovně na zádech s rukama podél těla, nohy rovně. Zvedněte pravou nohu, výdech, jak to uděláte, dokud vaše nohy a kyčle tvoří úhel 90 stupňů. Pomalu snížit nohu dolů k posteli. Opakujte s alternativním nohou. Proveďte dvě sady 10 opakování za nohu.

Dostat se do push-up pozice na matraci, balancuje na předloktí namísto svých rukou (můžete si tedy bezpečně provádět cvičení, zatímco na měkkém povrchu). Díky své váze na předloktí a prsty u nohou, vyrovnejte lokty pod rameny. Zvedněte své tělo, aby se po přímce od hlavy do paty. Držte tuto pozici po dobu 20 sekund při dýchání jemně. Odpočinek po dobu 30 sekund umístěním kolena na posteli. Udělat tři opakování.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …