Cvičení hudba: naladí se dostat fit

Ať už je to Bach nebo Beck, který je hudba pro vaše uši, poslech hudby při cvičení může zlepšit svou fitness, závazek, a potěšení.

Hudba zvyšuje cvičení, to dělá pracovat tvrději, aniž by si to uvědomovali, a to dělá cvičení jet rychleji, “říká fitness expert Petra Kolber, mluvčí IDEA Health and Fitness Association.” Hudba bere cvičení z být jen cvičení k bytí zkušenost.

A hudba může udělat víc než jen to. Studie z roku 2005 zjistila, že poslech hudby při cvičení posílen hubnutí účastníků a pomohl sportovcům zůstat konzistentní.

Výzkumníci sledoval malou skupinku lidí s nadváhou nebo obézních žen po dobu 24 týdnů, zatímco oni dieted, vykonávána, a se setkal v týdenních skupinových sezení podporujících změnu životního stylu. Polovina žen dostaly CD přehrávače a řekl, poslouchat hudbu dle svého výběru, zatímco oni šli.

Všichni účastníci zhubl. úbytek hmotnosti a snížení tělesného tuku byly vyšší pro ty, kteří poslouchali hudbu, zatímco oni šli.

Tyto ženy byly také více v souladu s jejich výkonem, stejně jako požadavky celkové studie, říká výzkumník Christopher Capuano, PhD. Druhým faktorem, jak říká, je ještě větší než ztráty.

Hudba podporovat lepší soulad s programem “, což zase vedlo k hubnutí, říká Capuano, ředitel školy psychologie na Fairleigh Dickinson University v Teaneck, New Jersey” Není to tak, že hudba způsobí, že se zhubnout. To způsobí, že budete mít více přilnavé.

Capuano dodává, že hudba může dělat cvičení zdát jednodušší – nebo přinejmenším udržet si od přemýšlení o tom, jak je to těžké.

Čím více nevhodné jste, tím těžší je cvičení, “říká Capuano.” Hudba pomáhá rozbít monotónnost cvičení a poskytnout rozptýlení od fyzické námaze.

Ken Alan, osobní trenér a majitel Aerobeat hudby, byl mixování hudby na výuku skupin po dobu dvou desetiletí.

Ať už je to klasický, rock ‘n’ roll, heavy metal nebo rap, pokud někdo má určitý typ hudby, to může být velmi motivující, aby jim pomohla dostat se přes tréninku, “říká Alan.” To může pomoci čas jet rychleji a to může vést ke snížení vnímané intenzity nebo námahy.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …