chřipka výzkum v laboratořích theernment

Divize intramurálních Výzkumné (DIR)

Division of Clinical Research (DCR)

DIR vědci studují základní biologii chřipky, včetně jeho patogenezi, imunogenicitě, přenosnosti a genetické variability; vyšetřování hostitelské imunitní odpovědi proti viru na zvířecích modelech a na lidech; vývoji vakcíny pro prevenci chřipky, zejména kmeny s pandemickým potenciálem; a studovat chřipkového epidemiologii.

V Laboratoři Infectious Diseases, dva zkušení vyšetřovatelé vést náš výzkum chřipky související

Vaccine Research Center (VRC)

V laboratoři virových onemocnění, Drs. Jack Bennink a Jonathan Yewdell vést vyšetřování v imunologii viru chřipky typu A v myším modelu systémech. Konkrétní témata zahrnují zpracování a prezentace antigenu virových proteinů T buněk, antigenní posun v chřipkových glykoproteiny, funkci genového produktu PB1-F2 v chřipky patogenitu a regulaci antivirové imunity nervové soustavy.

DCR provádí klinické studie v rámci DIR a spolupracuje s klinických studií sítí po celém světě vyvíjet vakcíny, terapie a diagnostiky. Přečtěte si více o chřipkové klinické studie byly prováděny podle DCR.

V reakci na potřebu rozvíjet vylepšené chřipkových vakcín ochranné proti oběma chřipky a ptačí chřipky kmeny sezónních s potenciálem pro pandemii ohnisek VRC zahájila program vývoje nových vakcinačních přístupů.

První VRC testovaném vakcíny pro klinické hodnocení je vakcína H5 DNA, která navazuje na existující technologii plasmid platformě VRC DNA. Dne 15. prosince 2006, VRC obdržel oznámení od aplikace VRC drogové Investigational New pro vakcíny H5 Chřipka DNA bylo bezpečné pokračovat po dobu klinické studie. VRC Clinical Trials Jádro zahájila svou první injekci do dvou týdnů. Tato investigativní vakcína je první produkt vyrobeny výhradně ve VRC vakcíny výrobního programu (VPP) a první vakcíny vyráběné v VRC / VPP je třeba vzít v I klinické studie do fáze.

VRC je také vývoj a testování genových bázi a na bázi bílkovin vakcíny k ochraně proti mnoha kmenům H5. Struktura na bázi modifikace hemaglutinin (HA) specifitou mohou být vodítkem pro vývoj vakcín a preventivního terapeutických monoklonálních protilátek, které mohou být hodnoceny před vznikem kmeny lidských přizpůsobené H5. Preklinické studie imunogenicity probíhají testování vakcíny skládající se z DNA H5 samotného; H5 protein sám; nebo primární H5 DNA a rekombinantní adenovirový vektor (rAd5) boost režim kódování různých genových produktů, samostatně nebo v kombinaci, včetně HA, NP, a M2. Několik počáteční kandidátní vakcíny ukázaly slibné výsledky při studiích na zvířatech. NP a M2 bude postupovat do klinických studií v případě, fretky studie vypadat tak slibně jako myších modelech s těmito genů v DNA / rad.